Walizki na kółkach

Na większe lub mniejsze podróże, jako bagaż podstawowy lub podręczny, w klasycznym lub awangardowym kolorze – idealna walizka już na Ciebie czeka. W asortymencie posiadamy walizki plastikowe, twarde, miękkie, na kółkach, podręczne oraz te najbardziej pojemne – w rozmiarze L. Twarda, plastikowa obudowa świetnie sprawdzi się przy przewożeniu wartościowych przedmiotów, które muszą być zabezpieczone w odpowiedni sposób. Materiałowe torby wykonane są z wytrzymałych tkanin, wpływając jednocześnie na niską wagę bagażu. Asortyment obejmuje podręczne akcesoria podróżnicze o standardowym i nowoczesnym wzornictwie. Prezentujemy akcesoria z uchwytem na górnej części, z kółkami, wewnętrznymi oraz zewnętrznymi kieszeniami, wysuwaną, teleskopową rączką, a także te wyposażone w zamek szyfrowany uniemożliwiający otwarcie głównej komory niepożądanym osobom. Czas na inwestycję w jakość, wyjątkowy design oraz ochronę osobistych przedmiotów.


Walizka jako bagaż podręczny lub rejestrowany

Wybór walizki powinien odpowiadać indywidualnym preferencjom przyszłego użytkownika. Szczególnie istotne jest dobranie takich akcesoriów przy podróżowaniu liniami lotniczymi. Bagaż podręczny (kabinowy) jest zawsze pod ręką, unika się przy tym opóźnień w wydawaniu lub zgubieniu torby na lotnisku. Przy rejestrowanych bagażach – gdzie dopuszczalne gabaryty są zdecydowanie większe, mamy możliwość spakowania większej ilości przedmiotów. Przy takim rozwiązaniu możemy spakować więcej kosmetyków, w razie potrzeby również ostre przedmioty czy płynne pamiątki lub prezenty. Warto pamiętać, że za rejestrowane bagaże, w zależności od linii lotniczej, naliczana jest dodatkowa opłata.

Niezależnie od tego, czy podróż odbywa się samolotem, samochodem, busem, pociągiem czy innym środkiem komunikacji – najważniejszy jest przede wszystkim komfort użytkującego. W asortymencie naszego sklepu znajdują się plastikowe bądź materiałowe walizki (twarde lub miękkie), na kółkach oraz wyposażone w wewnętrzne i zewnętrzne kieszenie. Wysuwane, teleskopowe rączki i wytrzymałe kółka pomagają w sprawnym przenoszeniu swoich osobistych rzeczy. Dzięki zróżnicowanym rozmiarom, kolorystyce oraz wzornictwie każdy może wybrać akcesoria podróżnicze na miarę indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą, a w razie pytań – do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Chętnie doradzimy wybór najlepszych elementów podróżniczych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl